Metrika

Erkek Şort

Erkeklerin yaz boyunca üzerinde taşımak isteyeceği kumaş ve detaylara sahip olan erkek şort modellerinden oluşan Dagi online kataloğu, bu sezon da her sezon olduğu gibi rahatlığı şıklıkla birleştirmek isteyen erkeklerin buluşma noktası oluyor. Senenin en çok sevilen renklerinden ve teknolojik dokuma imkanlarından ilham alınarak geliştirilen erkek şort modellerini yakından incelemek ve bir an önce adresinize uygun fiyatlarla sipariş vermek için Dagi bir tık uzağınızda.

Erkek Şort Modelleri

Tasarımlarında yumuşacık bir kumaş dokusundan faydalanan Dagi erkek şort modellerinde ön kısmında fermuar ve yan kısmında cepler gibi olmazsa olmaz detaylara yer verilmektedir. Diz üstüne gelen paça boyu sayesinde gün boyu rahat hareket etmeyi ve son derece ferah hissetmeyi sağlayan modellerde, isteyenler için pamuğun isteyenler için polyesterin baskın şekilde kullanıldığı kumaşlar işlenmektedir.

%97 oranında pamukla ve %3 oranında elastanla oluşturulan şort modellerinde modern ve sportif bir tarzın yanı sıra eşyalarınızı güvenle taşıyabileceğiniz derinlikte ceplere yer verilmiş olması da önemli görsel ve işlevsel özelliklerin bir arada sunulduğunu gösterir. Saf ve doğal selülozdan elde edilen pamuk dokumalar esnekliği ve rahatlığıyla yazın temposuna uyum sağlamanıza yardımcı olurken, tasarımların vücudu sararken kendi şeklini korumasını sağlayan ve kullanım ömrünü uzatan elastan ise esneklik verdiği tasarımların rahatlığa rahatlık katar.

Erkek Şort Fiyatları

Yazın en sıcak ve en aktif günlerinde bile rahat etmek, hareketlerinde özgür olmak ancak bir yandan sportif tarzını ve bu tarzın verdiği şıklığı korumak isteyen beyler için Dagi erkek şort modelleri arasından seçim yapmaları önerilmektedir. Elbette böylesi bir kaliteye sahip olmanın maliyeti de merak edilmekte, haliyle seçim anında fiyatlar son derece önemli bir kriter olmaktadır.

Fark yaratan kumaşları, yıllar boyu her sezon trend olmaya devam edecek olan klasik şıklığı ve fonksiyonel özellikleriyle severek kullanacağınız, hatta üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz Dagi şortları, sezonun avantajlı fiyatlarıyla online kataloğumuzda yerini almaktadır. Kaliteyi indirimli fiyatlarla almak isteyenler için farklı renk ve modelleri inceleyebileceği web sitemiz hizmetinizde olmakta, sezonun avantajlı fiyatları doğrultusunda seçim yapmanız oldukça kolaylaşmaktadır.

Erkek Deniz Şortu

Deniz kenarında giymeyi tercih edeceğiniz erkek şort modellerine yazılı baskılar kullanarak atmosfere uygun görünmenizi sağlayacak ilaveler yapan Dagi tasarımcıları, gün boyu özgürce hareket etmenizi sağlayacak olan rahat bel bandı gibi ilaveleri de tasarımlarında kullanmayı ihmal etmez. İki adet fermuarlı cebi bulunması sayesinde her hareketinizde güvenli şekilde taşımaya devam edeceğiniz eşyalarınızın yanınızda olmasını sağlayan bu erkek şort modelleri, yüksek oranda polyester ve pamuk içermesiyle akıcı, hafif ve dayanıklı bir kumaş deneyimi yaşatmaktadır.

Siz de erkek şort seçimlerinizi en dayanıklı ve en rahat kumaşlar arasından yapmak için hemen Dagi’nin erkeklere özel tasarımlarını incelemeye başlayabilir, yaz sıcaklarının keyfini Dagi ile doyasıya çıkarabilirsiniz.