Metrika

hesabım

iade iptal ve değişim

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin:

Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse, 0850 241 80 94 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da musterihizmetleri@dagi.com.tr adresine mail göndererek ve ya iletişim formu doldurarak bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir. Müşteri Hizmetlerimiz Hafta içi Sabah 08.00 ila 18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ücret İade Süreci:

İade etmek istediğiniz ürünleri size ulaştığı tarihten itibaren 15 iş günü içinde kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış şekilde aşağıda belirtilen iadesi mümkün olmayan ürünleri ilgili kargo firması aracılığı ile fatura üzerindeki iade bölümün doldurarak gödnerebilirsiniz.

İade ürününüz Dagi yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

  • Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.
  • Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
  • Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden,
  • İç giyim ve mayoda üst grup kullanılmamış alt grup mayoda ise hijyen etiketi çıkarılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
  • İç giyim alt çamaşırlarda, silikon sütyenlerde ve korselerde hijyen dolayısıyla iade veya değiştirme yapılmamaktadır.
  • Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
  •  

Değişim Süreci:

Size ulaşan ve herhangi bir sebepten değiştirmek istediğiniz ürünler için sadece mağazadan değişim yapabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünü tarafımıza iade olarak gönderebilir sonrasında değişimini istediğiniz ürünü veya bedeni satın alabilirsiniz. Henüz size ulaşmamış siparişlerinizi ise değişiklik yapılamamaktadır. Siparişiniz için iptal talep edip yeni sipariş oluşturmalısınız.

 

MNG KARGO iade depo kodu: 293248888 Çerkezköy Depo olarak belirtilmelidir.

UPS KARGO iade depo kodu : 3X8538 Çerkezköy Depo olarak belirtilmelidir.

Not:UPS Kargo ile iade gönderimlerinde iade adresi belirtmenizi rica ederiz.

 

Ürün İade Adresi

  • Açık Adres : Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Fatih Bulvarı NO:17 Çerkezköy Tekirdağ PK:59500

  • Müşteri Hizmetleri: musterihizmetleri@dagi.com.tr

Not : Şu an Covid-19 gündemi sebebiyle iade işlemlerimiz yavaş ilerlemektedir. İade işlemleri 10 iş günü içinde yapılmaktadır. Sorun yaşamanız durumunda lütfen musterihizmetleri@dagi.com.tr mail adresine veya 0850 241 80 94 numaralı telefona durumu bildiriniz.