Metrika

Tanga Modelleri

Kadın iç çamaşırı, kadın iç giyim, iç giyim, külot, kadın külot, hipster, brazilian, yüksek bel ya da tanga modelleri gibi ihtiyaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Sitemizde kaliteli ve uzun ömürlü tekstil ürünlerimiz ile sizlerleyiz. Kadın iç giyim ürünleri sütyen, külot, babydoll, tanga, jartiyer, bralet, hipster, brazilian, normal kesim gibi farklı konseptlerde ürünler barındırmaktadır. İhtiyacınıza yönelik hesaplı ve hızlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız gelin ürünlerimizi daha yakından inceleyelim.

Kadın Tanga Modelleri

Abiye elbiseler, dar etekler ya da özel günlerde tercih edilebilecek tanga modelleri için ana sayfamızdan Kadın başlığını seçebilirsiniz. İç Giyim > Külot > Tanga seçimleriniz ile ilgili sayfamızdaki ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Siyah, beyaz, krem gibi farklı modelleri külot seti olarak satın alabilirsiniz. Çoklu paket iç çamaşırı içeren bu setteki ürünler tanga modelleri olup düşük bel kesimdir. %95 pamuk içeriği sayesinde sağlığınıza zarar vermez. Hava alan özel dokusu sayesinde günlük kullanıma uygundur. Elastan ile desteklenmiş kumaşı sayesinde esnek ve vücudunuza uyumludur. Vücudunuzun şeklini alan ve uzun ömürlü bir kullanım vaat eden kaliteli kumaşı sayesinde karlı bir alışveriş yapmış olursunuz. Aynı zamanda kadın iç çamaşırı, çeyiz seti, gelin seti, gelin çeyizi gibi konsept alışverişler için de uygundur.

Farklı Tanga Modelleri

Farklı iç çamaşırları giymeyi sevenler için tanga modelleri tercih edilebilir bir üründür. İnternette yaptığınız kıyafet alışverişlerinizde doğru beden kaygısı yaşayan müşterilerimiz için beden tablosu desteği ile sizlerleyiz. Vücut ölçülerinizi inceleyerek beden tablosu üzerinden doğru bedeni kolayca bulabilirsiniz. bu sayede beğendiğiniz ve uygun fiyata aldığınız ürünün beden ölçüsünü de garantilemiş olursunuz. Kadın iç çamaşırları, kadın külot modeller, kadın külot, çeyiz çamaşırları, çeyizlik iç giyim gibi çeşili ihtiyaçlarınıza yönelik alışverişlerinizde de sizlerleyiz. Sitemizde gerek tekli gerekse çoklu paket ürünler alarak ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Kaliteli, uzun ömürlü, dayanıklı ve hesaplı tekstil ürünleri için sitemizde yer alan diğer ürün gruplarını inceleyebilirsiniz. Her türlü iç giyim, spor giyim, ev giyim ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz sitemizde ürünlerimiz kalite farkıyla sunulmaktadır.