Metrika

Mayo kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir spor kıyafetidir. Yüzme sporu için gereken malzemeler denildiğinde profesyonel mayo ilk sırada yer alır. Aynı zamanda tatile gidenler, havuza girmek için can atanlar söz konusu olduğunda da gereken ürünlerden biridir. Straplez, büzgülü, renkli, düz, parçalı, renk bloklu gibi farklı mayo modelleri için sitemizin bu ürünlere ayrılmış kategorisine bakabilirsiniz. Ana sayfamızdan Kadın > Plaj Giyim > Mayo seçiminiz ile ilgili sayfamızdaki özel modellere bakabilirsiniz.

Kadın Mayo Modelleri

Kadın mayo modelleri arasından tarzınıza en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Burada sizleri farklı modeller bekliyor. İnce askılı, çizgili, büzgülü, straplez, kalın askılı, yüzücü mayo, fermuarlı, desenli, çapraz askılı, kırçıl desenli, u yaka, şortlu, taşlı, fiyonklu mayo gibi çeşitli modeller yer alıyor. Bu sayede tarzınıza en çok hitap eden ürünü tek linkte bulabileceksiniz. Zayıflar için mayo, kilolu kadınlar için plaj giyim, büyük beden giyim, özel tasarım mayo gibi farklı mayo modelleri için sitemizde yer alan kaliteli ürünlere göz atabilirsiniz. Modelini beğendiğiniz ürünün doğru bedenini seçmek için sitemizde yer alan açıklama kısmına göz atabilirsiniz. Bu sayede internetten sipariş ettiğiniz ürünlerde herhangi bir beden sorunu yaşamazsınız. Beden tablosu yardımıyla bedeninizi belirlemede zorlanıyorsanız sitemizde yer alan yönlendiriciler ile kaliteli ürünlerimizi kendi bedeninizde kolayca bulabilirsiniz. Etekli, dekolteli, askı detaylı, bel detaylı ve canlı renkli mayo modelleri ile sahilde göz alacaksınız. Deniz suyuna ve havuz suyuna uyumlu mayolar sayesinde sevdiğiniz plaj giyim ürünlerini her yerde kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan ve siz değerli müşterilerimize sunulan bu kaliteli ve şık mayolar sayesinde yazın gözde modellerine sahip olacaksınız.

Yeni Sezon Mayo Modelleri

Yeni sezon ürünler, tasarım modeller ve plaj giyim ürünleri içinde en çok tercih edilen şık mayo modelleri sizleri bekliyor. Straplez mayo, iki parça bikini, dekolteli mayo gibi şık ürünler de sitemizde Dagi kalitesi ile yer aldı. Kaliteli, uygun fiyatlı ve göz alıcı modeller sayesinde havuz giyim – plaj giyim ürünlerinde şıklığı Dagi kalitesiyle yakalayacaksınız.