Metrika

Jartiyer Takımı 

Büstiyer takımı, jartiyer takımı modelleri iç giyimde şıklığı elden bırakmayan kadınların ilk tercihleri arasındadır. Bunun yanı sıra gelinlik ya da özel günlerde kullanılan abiye içlerinde de kullanılan takımlar, bu sayede taşınan elbiselerin daha güzel durmalarını da sağlamaktadır. Kadınların seçtikleri büstiyer takımlarını jartiyer ile birlikte kullanmaları zorunlu değildir. Birbirlerinden farklı olarak da kullanılabilen parçalar bu sayede tek bir alışveriş neticesinde farklı görünümler yakalanmasını sağlamaktadır.
Kadınlar büstiyer takımı modellerinde renk tercihlerinde beyazı kullanmaktadır. Bunun yanı sıra beyazın daha kreme yakın versiyonu olan ekru da çok satan büstiyer takımı renkleri arasındadır. Takımlarda siyah ya da lacivert gibi modeller de bulunmaktadır. Jartiyer takımlarında da beden seçimi hem rahat olunmasını hem de hoş bir görünüm elde edilmesini sağlayan temel etmendir. Bu nedenden ötürü normalden küçük ya da büyük bedenlerin alınması tavsiye edilmemektedir. En iyi ve en uygun büstiyer takımı ve jartiyer takımı DAGİ web sitesinde ki ürünler arasında bulacaksınız.

Jartiyer Takımlarında Modeller

jartiyer takımı modellerinde dantel kullanımı oldukça yayıgındır. Ayrıca büstiyer seçimlerinde sütyenlerin kapları da önemlidir. "Push – Up” modeller kadınların daha çekici görünmelerini sağlamaktadır. Fakat bu alanda en önemli ölçüt kadınların göğüs büyüklükleridir. Tercihlerde göğüsleri büyük olan kadınlar boş kap seçimlerinde de istedikleri görüntüyü elde edebilmektedir. büstiyerler takım halinde satıldığı için içerisinde straplez ya da seçimlere göre değişen sütyen, jartiyer ve çorap gibi parçalar da bulunmaktadır. Bu sayede birbirleri ile uyumlu olan eklentiler sayesinde görünümlerdeki kusursuzluk sağlanabilmektedir. Stoklara eklenen yeni modeller büstiyerlerde tül, dantel ve saten kullanımının bir arada yapıldığını göstermektedir. Böylece alışılagelmiş olan modellerden daha farklı ürünler de satın alınabilmektedir.

Çoraplı Jartiyer Takımları

Jartiyerler giyilen çorapların dizlerin üzerinde sıkı bir şekilde durmasına yardımcı olan eklentilerdir. Belden ya da takım halinde satılan kumaştan tutturulan çoraplar bu sayede aşağı kayarak kötü bir görünüm oluşmasına mani olmaktadır. Jartiyer takımı, büstiyer takımları ile birlikte uyarlandığında iç giyimde birbirleri ile eşdeğer parçaların kullanımı mümkün hale gelmektedir. Ancak isteyen kadınlar edinmiş oldukları jartiyer takımı modellerini farklı çamaşırları ile de kullanabilmektedir. Takımlarda kumaşların kaliteli olması jartiyer kullanımının günlük yaşama da aktarılmasını sağlamaktadır. Bu sayede kadınlar özellikle yaz günlerinde boğucu kilotlu çoraplar giymek zorunda kalmamaktadır. Ancak jartiyer kullanımı daha çok takım halinde ve özel günlerde tercih edilmektedir. Her tercihe göre satışa sunulan jartiyer modellerinde renkler; beyaz, siyah, ekru ya da lacivert gibi büstiyerlere uygun şekilde tasarlanmıştır.