Metrika

Kadın Spor Tayt

Spor taytlar kadınların vazgeçilmez günlük kombin parçalarıdır. Ne kadar rahat, konforlu ve sağlıklı tercih edilirse, yaşam kalitesi de o kadar artar. Dagi kadın spor tayt modellerinde D-Active teknolojisiyle harikalar yaratır. Nefes alan kumaş yapısı, esnek ve dikişsiz tasarım, ter tutmayan ve kuru kalmayı sağlayan kumaş özellikleri cool ve rahat tasarımlarımızın şıklığını tamamlar. Toparlayıcı ve şekillendirici özellikleriyle spor yaparken istediğiniz bölgelerin forma girmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yüksek belli modellerin toparlayıcı olması günlük hayatta fit görünme olanağı da sunar. Yürüyüş, plates, yoga, bisiklet, koşu, fitness gibi spor aktivitelerinde özgür ve rahat hareket edebilirsiniz. Ter tutmayan kumaşla kuru kalarak sağlıklı egzersizler yapabilirsiniz.

Bayan Spor Tayt Fiyatları

Spor taytlarımızda yüksek kalite standartlarını sağlarken uygun fiyat olanakları da sunuyoruz. Toparlayıcı etkili, ıslaklık yapmayan, nefes alabilen, esnekliği destekleyen bayan spor tayt fiyatları Dagi indirimleriyle sizi memnun eder. Dagi kampanya fırsatlarıyla çok konforlu ve şık spor tayt modellerini uygun fiyatlara alabilirsiniz. Özel tasarım spor taytlarda D-Active teknolojisi bulunur. Bu teknoloji tasarımlarımızı kusursuz kılar. Spor yaparken aradığınız konforu ve desteği bu modellerde bulabilirsiniz. İndirimli fiyat olanaklarından yararlanarak istediğiniz her yerde konforlu hareket ve şık stil sunan tayt modellerini giyebilirsiniz. Kombin parçası olarak en rahat parçanız olacak spor tayt modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bisiklet Tayt

Bisiklet taytı olarak D-Active spor taytlarımızı tercih edebilirsiniz. Bisiklet binerken ki hareketlere uyum sağlayan bu modellerin esnek yapıyla uzun süreler boyunca bisiklet keyfi yaşayabilirsiniz. Kısa, yarım ya da uzun olarak tercih edebileceğiniz bisiklet taytı modellerimiz ter tutmaz ve bisiklet sürerken rahat etmenizi sağlar. Bisiklet sürerken esneyen kumaş yapısı sayesinde tüm kaslarınız sağlıklı çalışır. Fiziksel olarak her hareketinizi destekleyen tasarımlarımızla dilediğiniz kadar bisiklet sürebilirsiniz. Uzun yol için uygun olan D-Active bisiklet taytlarımız performansınızı arttıracak desteği sağlar. Pedal çevirirken rahat ve hızlı olabilirsiniz. D-Active spor tayt modellerinde bisiklet için kısa modeller de bulunur. Özel tasarım özellikler sayesinde bisiklet antrenmanlarında fiziksel uyum sağlayabilirsiniz.

Kısa Tay Modellerinde Geniş Ürün Seçenekleri

Yarım ve tam kısa olmak üzere farklı boylarda tayt modelleri bulunur. Kısa tayt modelleri spor yaparken rahatlık ve kolaylık sağlar. Mini boylar şort altına giyilebilir. Yarım boylar yoga, fitness, plates, bisiklet, koşu, yürüyüş için uygundur. Dagi kısa tayt modellerinde istediğiniz renk ve tarzda seçeneği bulabilir beden ölçülerinize göre sipariş verebilirsiniz. D-Active teknolojisiyle terden rahatsız olmadan spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Toparlayıcı ve şekillendirici tasarım sayesinde fit görünerek istenmeyen yağlardan da daha kolay kurtulabilirsiniz. Yüksek belli, toparlayıcı modellerle günlük spor kombinlerde fit görünüm yakalayabilirsiniz. Dagi kampanyalarını keşfederek, spor tayt modellerini indirimli fiyatlara alabilir, taksitle ödeyebilir ve yüksek konforlu, rahat ve cool spor şıklığın farkını yaşayabilirsiniz.