Metrika

Sevgililer Günü İçin Sürpriz Önerileri

Şubat ayına girdiğimiz bu günlerde hepimizi heyecanlandıran yılın aşk dolu ayını yaşıyoruz. Sevgi her zaman hepimiz için değerlidir. Aşık olan birisi sevgisini jest ve mimiklerle anlatır. Fakat bazen de hissetmek isteriz. İşte bu noktada sürprizlerle aşkı ifade etmek daha değerlidir. Bu durum sadece sevgiyi güçlendirmekle kalmaz aynı zamanda ilişkiye içerisinde anlam kazandırır ve ilişkiyi güçlendirir. Hayatınızın aşkına en güzel hediyeyi vermek ve sevgiyi anlamlı hale getirmek için Sevgililer Günü önemli bir gündür.

Hepimiz sevdiklerimize mükemmel bir Sevgililer Günü yaşatmak isteriz. Klişelerden uzak yaratıcı fikirler ile bu günü anlamlı ve güzel kılmak hepimiz için önemlidir. Fakat ne yapacağınız konusunda hala bir fikriniz yoksa sakın endişelenmeyin. Vereceğimiz önerilerle size yardımcı olacağız.

Romantik Bir Akşam Yemeği

Eğer kalabalık ortamları sevmiyorsanız, evde baş başa romantik bir yemek yiyerek Sevgililer Gününü geçirebilirsiniz. Öncelikle evde onun sevdiği yemekleri yapıp ve mum ışığında güllerle süslenmiş bir masa düzeni hazırlayabilirsiniz. En önemli kısım ise onun dinlemekten hoşlandığı müzikleri açarak romantik bir ortam yaratmanız olacaktır. Size ve sevdiğiniz insana çok iyi gelecek aynı zamanda mükemmel bir enerji yaratarak mutlu bir akşam geçirmiş olacaksınız.

Baş Başa Bir Tatil

Yoğun iş temposu, şehir hayatının kalabalıklığı derken birbirinize vakit ayırma konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Böyle özel bir günde baş başa bir tatil planlayarak sevdiğiniz insana güzel bir sürpriz yapmış olursunuz. Güzel anılar biriktirebilir ve birlikte keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Ofiste Onu Mutlu Edecek Bir Hediye

Sevgililer Günü cuma gününe denk geldiği için çoğu kişi ofiste çalışıyor olacak. O zaman neden bir buket çiçek, çikolata belki bir hediye göndererek sevdiğimiz insanı şaşırtmayalım ki… İçinde ona aşkınızı anlatan bir not ile iş yerindeki tüm yorgunluğu unutacağından emin olabilirsiniz.

İlk Buluştuğunuz Yeri Ziyaret Edin

Geçmişi ziyaret etmek anı hatırlamak her çifte çok iyi gelecektir. Aşkın başladığı yeri ziyaret etmek her şeyi unutulmaz kılarken sizi bir araya getiren şeylerin önemini hatırlamış olursunuz. İlk günkü heyecanı tekrar yaşamak isteyen çifteler için ilişkiyi canlı tutmak adına iyi bir öneridir.

Dilek Kutusu

Bazen söylemek ve yapmak istediğimizi sevdiklerimize kelimelerle ifade edemeyiz. Böyle durumlarda yapmak istediklerinizi not alın. Örneğin; ziyaret etmeyi planladığınız restoranların isimleri, gezmek istediğiniz şehirler veya ülkeler, birlikte dans dersi, uçurtma uçurmak, eğlence parkına gitmek vb. şeyler… Sonra bunları bir kutuya koyun ve sevdiğiniz insan kutunun içinden seçmesine izin verin. Seçtiğiniz not sizi hangi yolculuğa çıkartırsa çıkartsın onu yapmaktan sakın vazgeçmeyin.

Bizim önerilerimiz şimdilik bu kadar. Sevgililer Günü’nün sadece bir araç olduğunu unutmayın. Yılın her günü sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeler alabilir onların mutluluğunu paylaşabilirsiniz.

Sevgililer Günü için eğer hangi hediyeyi alacağınız konusunda bir fikriniz yoksa dagi.com.tr veya Dagi mağazalarında ziyaret edin. Hepinize aşk dolu bir Sevgililer Günü diliyoruz.

 

  •  4.02.2020
  •