DAGİ SENSE İLE HİSSET; DOĞAYI, DÜNYAYI VE İNSANI...

Sense; Dagi olarak yaşanabilir bir dünya için sürdürülebilir moda anlayışını destekliyoruz. Sense başlığı altında insanları hissetmeye davet ediyoruz. Doğayı, yaşamı, insanlığın geleceğini hissetmeye duyarlı olmaya davet ediyor ve bu alanda önderlik ediyoruz. Sense doğadan gelen kumaşların tekrar doğaya dönüşünü temel alan bir koleksiyon. Karbon ayak izinizi düşüren, dünyaya ve gelecek nesillere değer veren bir koleksiyon. İç giyimden ev ve uyku giyimine kadar geniş bir yelpazede sizi hissetmeye davet eden bir koleksiyon...

Dagi Sense Üretim proseslerinde diğer ürünlere göre çok daha az su kullanılır. Böylelikle üretim esnasında aşırı su tüketimin önüne geçilmiş olunur. Kumaşlarında endüstriyel amaçlı yetiştirilmiş ağaçların, ya da alternatif bir yöntem olan geri dönüştürülmüş plastiklerin farklı teknolojiler olarak kullanılması bu koleksiyonun doğaya ne kadar duyarlı olduğunun bir göstergesidir.

Sense, doğada çözünebilen ve sürdürülebilirliği olan, yüksek teknolojilerden faydalanılarak üretilen çevreci bir koleksiyondur.