Metrika
100 TL ve üzeri siparişlerde KARGO ÜCRETSİZ!

Maske

Çevreden gelen zararlı organizmaların solunum yoluna girişine engelleyen maske ürünleri, sayfamızdaki ürün kategorisinde yer almaktadır. Korona döneminde çevreyle olan etkileşimlerde kullanılması önerilen bu araçlar, online alışveriş konforuyla sunulmaktadır. Kullanım süreci boyunca konfor sağlaması ve işlevsel özelliklerini yerine getirmesi için gerekli birçok tasarım ayrıntısı bulunmaktadır. Dagi olarak sizlerle buluşturduğumuz maske seçenekleri, tüm bunları sağlamaktadır.

Koruyucu özelliği bulunan bu araçlar takıldığında yüze tam olarak oturması oldukça önemlidir. Yüze oturuş şekli hem işlevsel hem de kullanım süreci konforu açısından hayati öneme sahiptir. İşlevsel açıdan, çevre ile bağlantının kesilmesini sağlamaktadır. Ölçüleri ve tasarımları yüz ile orantılı olan modeller, kenarlardan açıklık bırakmamaktadır. Çene altından veya yanakların kulağa yakın kısmından hava girişlerini önlemektedir. Böylelikle takılma amacını tam olarak gerçekleştirmektedir. Gün içerisinde uzun saatler boyunca bu araçları takmanız gereken durumlarda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda yüzünüze uyan özellikler göstermesi önemlidir. Ölçülerinin ve tasarımının yüzünüze uyması, herhangi bir rahatsızlık yaratmasını engellemektedir. Uzun süreler boyunca takmayı kolaylaştırmaktadır.

Maske Fiyatları

Dagi olarak sizlere sunduğumuz indirimli maske fiyatları, yüksek kalite standartlarına kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Günümüzde hayati öneme sahip bu araçlara kolayca sahip olmak için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz. Kampanya fırsatlarımızdan ve toplu alım olanaklarımızdan yararlanarak online alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan tasarımların çok katlı yapısı, organizma girişini engellemektedir. Çevreden gelen ve insan sağlığı için zararlı özellik gösteren bakteri, virüs ve mantarların, solunum yoluna ulaşımının önüne geçmektedir. Evlerin dışına çıkıldığında veya başka bireyler ile etkileşime girildiğinde, onların sahip olduğu virüslere maruz kalma riski bulunmaktadır. Çok katlı tasarımlarımız, virüslerin burun ve ağızdan girişini engellemektedir. 

Antibakteriyel Maske Fiyatları

Yüksek kalite ve hijyen standartlarımıza uygun olarak sizlere ulaştırılan ürünleri kategorimizde bulabilirsiniz. Çevre olan etkileşiminizde bu korumadan yararlanabilirsiniz. Sayfamızda sizlere sunduğumuz maske seçenekleri, yumuşak bağlara sahiptir. Kulakta sabitlenen bu bağlar, uzun saatler boyunca kullanımda bile rahatsızlık oluşturmamaktadır. Kulak arkasında ağrı, kızarıklık, kaşıntı gibi problemler yaratmamaktadır. Gün içerisinde dışarıda geçirmeniz gereken süre boyunca konforunuzu korumanıza yardımcı olmaktadır. Ağız ve burun üzerinde sabitleme işlemini üstlenen bağlar, yumuşak olduğu kadar sağlam özellik de göstermektedir. Bu bağlarda kopma gibi durumlar görülmez. Dayanıklı materyali sayesinde, virüslere karşı güvenliğiniz korunmuş olur.

Yıkanabilir Tasarım Kadın Maske

Günümüzde, dışarıya çıkarken, hangi koşulda olursa olsun, maske kullanımı gerekmektedir. Durum böyle olunca tek kullanımlık modeller, büyük bir maddi yük ve çevreye kirlilik oluşturmaktadır. Tüketimini azaltmak isteyenler için yıkanabilir özellikteki tasarımlar sizlerle buluşturulmaktadır. Dagi olarak sizler için özenle hazırladığımız, yıkanabilir özellik gösteren bu ürünler, birden fazla kullanım sağlamaktadır. Önerilen yıkama ve dezenfekte etme talimatları takip edildiği sürece, birden fazla kullanım herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Düzenli temizliğinin yapılması, ilk seferki kullanım ile aynı koruyucu etkinin görülmesi için yeterlidir.

Sayfamızdaki kategoride, çoklu alım ve tekli alım alternatifleriyle alışveriş sürecini kolaylaştıran ürünlere ulaşabilirsiniz. Dagi kampanyalarına ve online alışverişe özel uygun fiyat aralıklarına göz atabilirsiniz. Kullanım ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak seçiminizi yapabilir, dışarıya çıkarken güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Önerilen sağlık tedbirlerini, sayfamızdaki ürünler ile alabilirsiniz.