Metrika
Lohusa döneminde dış etkenlere, rahatsızlıklara ve sorunlara daha açık olan cildi saran giyim parçalarının büyük bir konfor sunması oldukça önemlidir. Bu nedenle esnek olduğu kadar kaliteli bir yapıya sahip ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Dagi olarak markamızın sizlerle buluşturduğu lohusa sabahlık modelleri, tam olarak buna ulaşmanızı sağlar. Üretim sürecinde özenle seçilen kumaşların yumuşak dokusu ve nefes alabilen yapısı, maksimum konfora ulaşmanızı sağlar.

Lohusa Sabahlık Modelleri

Lohusa giyim parçalarımız, hamilelik dönemi ve sonrasında kadınlara ev giyimi için harika seçenekler sağlamaktadır. Cildiniz üzerinde yumuşacık bir dokunuş değerinde olan kumaşları ve vücudunuzla uyum gösteren yapısının yanı sıra sabahlığın belindeki kuşağını istediğiniz gibi ayarlayabilir, bu şekilde konforunuzu arttırabilirsiniz. Lohusa sabahlık modelleri farklı renk, model ve tasarım seçeneklerinde sizlerle buluşturulur. Sarı, ekru, mavi ve pembe, sayfamızda bulunan renk seçeneklerinden bazılarıdır. Beli kuşaklı modellerin yanı sıra geniş kol, önü düğmeli ve yanları cepli modeller de bulunmaktadır. Bu farklı ayrıntılar arasından ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun olanı tercih ederek hayallerinizdeki ürüne ulaşabilirsiniz. Sayfamızda bulunan ürünlere göz atarak farklı seçeneklere ulaşabilir, ürün fotoğraflarından genel duruşlarını görebilir ve ürün bilgisi bölümünden aklınızdaki soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Lohusa Sabahlık Uzun

Lohusa sabahlık, özenle hazırlanmış yüksek konfor sunan tasarımları ve canlı renkleri ile kadınların mutlulukla tercih ettikleri parçalar arasındadır. Bu modeller sayesinde sadece rahatlığı değil ev stilinizde şıklığı da elde edebilirsiniz. Kumaş yapım sürecinde alanında profesyonel ekipler tarafından seçilen farklı materyaller hızlı bir nem transferini garantiler. Seçilen tüm malzemeler doğal yapıdadır. Yüksek kalitede bir yumuşaklığa sahip dokuya, sıcaklık ve nem dengenizi sürekli olarak koruyan bir teknolojiye sahiptir. Kumaşların dayanıklı yapısı ve canlı renklerini koruması bu konforlu giyim sürecini istediğiniz kadar uzun süre yaşamanıza imkân sağlar. Ürün sayfalarından gerekli bakım talimatlarına ulaşabilir, sabahlık modellerinden maksimum verimi ve yüksek konforu bu şekilde sağlayabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünler arasından tercihinizi yaptıktan sonra konforlu bir alışveriş sürecinin tadını çıkartabilirsiniz. İnternet üzerinden güvenli alışveriş imkanlarımız sayesinde evinizin rahatlığından ayrılmadan bu yüksek kalitedeki sabahlık modellerine ulaşabilirsiniz.