Metrika

Lohusa Hamile Giyim

Anne olmak, bir kadının hayatının en değerli anlarından birisidir. Oldukça kutsal, içgüdüsel bir duygudur. Küçük bir kız çocuğu bile oyuncak bebeğine şefkatle yaklaşırken bu duygunun başlangıç tohumlarıyla hareket eder. Hamileliğin her aşaması adeta bir mucizedir. Ayrıca bu dönemler, kadınların birçok açıdan en hassas oldukları zamanlardır. Dagi lohusa hamile giyim ürünleri, bu dönemde kendinizi daha iyi hissetmeniz için sunduğu şık ve kullanışlı giyim parçalarıyla bu hassas dönemlerinde kadınların yanındadır!

Lohusa Hamile Giyim İç Giyim

Rahatlık iç giyimle başlar. Zaman geçtikçe büyüyen karnınızla eski iç çamaşırlarınızda rahat etmeniz zorlaşır. Pamuklu hamile külot, karnınızı saran elasten ve esnek yapısıyla sizi rahat ettirir. Yumuşak ve rahat bel bandı ile hiçbir rahatsızlık hissettirmez. Nefes alan kumaşı sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmenize yardımcı olur. Beyaz, ten ve siyah renklerinden ihtiyacınız ve isteğinize uygun olarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Kadınlar için mucizeler doğum yapmakla bitmez. Anne ile bebek arasında en özel anlardan birisi de emzirme dönemidir. Bu mucizevi anları yaşarken Lohusa emzirme aletleri ile rahat hareket etmeniz kolaylaşır. Bebeğinizin acıktığı her anda onun karnını sorunsuz bir şekilde doyurmanın konforunu bu ürünlerle yaşayabilirsiniz. Dagi farkıyla sizlere sunulan Lohusa hamile giyimdeki emzirme aletleriyle bu konforu kendinize ve bebeğinize yaşatın! İç giyimde renk seçimi dış giyimle yakın ilişkilidir. Dış giyiminize uygun olabilecek renklerden birini seçerek kusursuz görünümü elde edebilirsiniz.

Lohusa Hamile Giyim Gecelik ve Pijama Takımı

Hamilelik döneminde sizi rahat ettirecek kıyafetler özel olmalıdır. Çünkü siz de özel bir dönemden geçiyorsunuz. Dagi Lohusa hamile giyim kategorisinde bulabileceğiniz özenle tasarlanmış geceliklerle bu rahatlığı yaşarken şıklığınızdan da ödün vermezsiniz. Farklı yaka ve kol modellerine sahip bu gecelikler düğmeli yakalarıyla doğumdan sonra bebeğinizi emzirirken de vazgeçilmezlerinizden olacaktır. Dagi Lohusa gecelikleri, renkleriyle sunduğu çeşitlilikte de size yardımcı olur. Tercihiniz gecelik değil de pijamadan yana olursa Dagi Lohusa hamile giyimde sizlere sunulan pijama takımlarında aradığınızı bulabilirsiniz. Kalın, askılı, kısa kollu veya uzun kollu takımlardan hangisini tercih edeceğinize mevsime ve bulunduğunuz ortamın havasına göre karar verebilirsiniz. Bu pijama takımlarının da gecelikler gibi düğmeli olması kullanım kolaylığı sağlamaya devam eder. Volanlı yaka detayları bu pijamalarla gece şıklığınızı devam ettirir. Düğmeli modelleri tercih etmezseniz kruvaze vizkon kısa kol Lohusa pijama takımlarıyla rahatlığınızı tamamlayabilirsiniz. Pembe, ekru, mavi renkler arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Tercihiniz ister pijama ister gecelik olsun, üzerinize giyeceğiniz bir sabahlık size kendinizi harika hissettirecektir. Önü düğmeli şifon Lohusa sabahlığı ile görüntünüzü tamamlayabilirsiniz. Yumuşak kumaş dokusu, geniş kol ağızları, yandaki cepleriyle işinize çok yarayacak olan bu sabahlıkların mavi ve ekru renklerinden pijamanıza veya geceliğinize uygun olanını tercih edebilirsiniz. Bu hassas ve güzel dönemde iyi hissetmenizi sağlayacak özel giyimleri Dagi Lohusa hamile giyimde bulabilirsiniz. Dagi’nin sunduğu konforla sadece sizin değil, bebeğinizin de rahat etmesi sağlanır. Hayatınızın bu yeni dönemine mutlu günlerle mutlu bir başlangıç yapmanıza yardımcı olur.