Metrika
Hamilelik döneminde ve sonrasında konforlu bir giyim seçeneği oluşturan lohusa gecelik modelleri, şık tasarımı ve canlı renkleriyle sizlerle buluşturulur. Dagi olarak sizlerle buluşturduğumuz ürünlerin farklı model seçenekleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yumuşacık dokusuyla cildiniz üzerinde ipeksi bir dokunuşa sahip olacak bu göz alıcı gecelik modelleri, nefes alabilen bir materyalden üretilmiştir. Böylece vücudunuzun doğal dengesinin de korunmasına yardımcı olmaktadır. Sayfamızda bulunan ürünlere göz atarak seçenekleriniz hakkında bilgi sahibi olabilir, fotoğraflardan geceliklerin genel duruşunu görebilirsiniz.

Askılı Lohusa Gecelik

Askılı lohusa gecelik modelleri rahatlıkla açılıp kapanan düğmeleri ile yüksek seviyede bir konforu garantileyen ürün seçenekleri arasında yer alır. Sarı ve ekru gibi renk seçeneklerinin bulunduğu modeller arasından zevkinize ve tarzınıza uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Özenle seçilmiş farklı materyallerin birleşimiyle oluşturulan kumaşları hızlı bir nem transferini garantileyen çeşitli özelliklere sahiptir. Doğal malzemelerden üretilen bu kumaşlar, birinci sınıf kalitededir. Sunduğu yumuşaklık, hassas ciltleri üzerinde bile harika sonuçlar yaratır. Gecelik modellerinde bulabileceğiniz düğmeli seçenekler pratik bir açıp kapatma imkânı sağlar. Doğum sonrası dönemde bu özelliğiyle bebeğinizi istediğiniz zaman emzirmenize olanak tanır. Hazırlanan tasarımlar, sundukları kolaylıklar sayesinde kullanıcı memnuniyetiyle sonuçlanan giyim süreçlerini garantiler.

Uzun Kol Lohusa Gecelik

Uzun kollu gecelikler daha serin havalarda popüler olarak tercih edilmektedir. Göz alıcı tasarımlara ve renklere sahip lohusa gecelik modelleri sayesinde evdeki giyiminize rahatlık ve şıklık katabilirsiniz. Rahatlığı şıklıkla birleştirmeyi sağlayan uzun kollu modellerimiz, ekru, mavi, pembe ve gül kurusu gibi çeşitli renk seçeneklerinde sizlerle buluşturulur. Seçenek yelpazesi renklerle sınırlı değildir. Uzun kollu geceliklerde tasarım ve model açısından da çeşitlilik gösteren ürünler mevcuttur. Pamuksu dokunuşuyla cildiniz üzerinde herhangi bir ağırlık yapmayan bu giyim parçaları, hareket özgürlüğünüzü kısıtlamaz. Vücudunuza uyum gösterir. Ayrıca nefes alan kumaş dokusu sayesinde hızlı bir nem transferi sunar. Böylelikle nem ve sıcaklık dengesinin sürekli olarak korunmasını garantiler. Kumaşların dayanıklı yapısı, aşınma ve solma gibi problemlerin önüne geçer. Bakım talimatları takip edildiği takdirde uzun süreli bir kullanım konforunun tadını çıkartabilirsiniz.