Metrika

Klasik Sütyen

Genç kızların ilk sütyen seçimleriyle başlayan ve uzun yıllar boyu kullanılan sütyenler, iç çamaşırı dünyasında çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok ihtiyaca ve isteğe yönelik sütyen modelleri tasarlanıp üretilse de en sık tercih edilenler her zaman klasik sütyen modelleri olmuştur. Pek çok opsiyona sahip olan bu modeller yapı itibariyle de karşımıza kaplı-kapsız, balenli-balensiz, bantlı gibi seçeneklerle çıkmaktadır. Tasarım olarak çarpıcı renk seçenekleri ve adeta başlı başına şıklık yaratan kesimlere sahiptir. Bütün bu çeşitlilik içerisinde Dagi, sütyen modellerinde kaliteyi her zaman öncelikli esas tutarak sizi rahat ettirmeyi amaç edinmektedir.

Dolgulu Klasik Sütyen Modelleri

Daha çok küçük ve orta beden göğüs ölçüsüne sahip hanımlar tarafından tercih edilen dolgulu klasik sütyen modelleri daha dolgun ve şekilli göğüs görünümüyle öne çıkmaktadır. Üçgen, badem ve kulak yapılı kap modelleri göğüslerinizin duruşunu da etkileyerek oldukça şık bir görünüm yaratır. Derin göğüs dekolteleriyle romantik bir duruş sergiler. Dolgusuz sütyen modelleri daha çok bralet, boş cup ve bantlı seçeneklerle üretilmektedir. Daha sportif görünüme sahip olan bu modeller aynı zamanda çok daha konforludurlar. Özenle seçilen dokular herhangi bir alerjik reaksiyonu engellemesinin yanında pamuklu yapılarıyla da teri emebilme özelliğine sahiptir. Böylece gün içinde gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Dagi Klasik Sütyen Modelleri

Yeni sezon klasik sütyen modelleri arasında Dagi seçkileri yer almaktadır. Güzel görünmenin esasını güzel hissetmek olarak temel olan Dagi, rahatlığı ve konforu asla ihmal etmemektedir. Bütün gün göğüslerinizi saran bu sütyen modelleri en yumuşak dokulardan üretilmektedir. Son dönemin moda trendlerini baz alarak ürettiği tasarımların yanı sıra karmaşadan uzak basit modellere de sahiptir. Böylece her çeşit zevk ve ihtiyacı karşılayabilmektedir. İnce işçiliği ile sütyenlerde kimi zaman pastel gibi uçuk tonlar kimi zamanda oldukça çarpıcı kırmızılar kullanılır. Seçkiler arasında ilk sütyen kullanımı için tasarlanan ve vücuda oldukça uyum sağlayan modelleri de bulabilirsiniz. Siz de en iyi fırsatlarla sahip olabileceğiniz sütyen modelleri ile en güzel ve özel anlarınızı taçlandırın.