Metrika

Kız Çocuk Ev Giyim Ürünleri

Kız çocuklarının rengarenk oyun dünyalarına eşlik edecek ve her hareketlerinde özgürlüklerini kısıtlamadan onlara kendini konforlu, özgüvenli ve sıcacık hissettirecek olan kız çocuk ev giyim ürünlerinin tamamı Dagi kataloğunda yer almakta. Dagi’nin çocuklar gibi ailelerin de beklentilerini ve ihtiyaçlarını düşünerek geliştirdiği kumaş dokusu ve kız çocuklarının çok seveceği renk seçenekleri ile sizin de aradığınız kız çocuk ev giyim ürününü bulmanız oldukça kolaylaşacak.

Kız Uzun Kol Pijama

Kış ve bahar aylarının serinliğinden korumak istediğiniz çocuklarınıza hediye ederek evde geçirdikleri zamanın eğlencesini katlamalarını sağlayacağınız tüm uzun kol kız çocuk ev giyim tasarımları Dagi sayfalarında bulunmaktadır. Uzun kollu modelleri ister yalnızca üst giyim parçası ister kombin isterseniz gecelik elbise şeklinde satın alabileceğiniz kataloğumuz, uyku alışkanlıkları ve zevkleri ne olursa olsun renkli dünyalarıyla her kız çocuğunun Dagi’de buluşmasını sağlamaktadır.

Kız Pijama Takımı

Sınırlı esnekliği sayesinde uzun süreli kullanım imkanına bulunan yumuşacık kumaş dokularıyla, Dagi kız çocuk pijama takımlarını hem çocukların hem ailelerin çok seveceğini söylemek mümkün. Bel bandının rahatlığı sayesinde gece boyunca kız çocuklarının rahat uyumalarını destekleyen modeller, ribanalı paça ve O yaka gibi kesim detaylarıyla dokudan ileri gelen rahatlığı her yönden desteklemektedirler.

%100 pamuk kullanılan kız çocuk ev giyim takımlarında kız çocuklarının oldukça seveceği patili ve çizgili köpek desenleri gibi ilgi çeken görsel tasarım fikirlerine yer verilirken, aynı kategoride yer alan pudra pembesi polar takımların da oldukça ilgi gördüğünü eklemekte fayda vardır. Etnik desenlerle son derece sıra dışı bir tarz yakalayan modellerden tavşan gibi sevimli desenlerin üç boyutlu motifler şeklinde işlendiği takımlara kadar her modelde çocuğunuzun zevkini yansıtmanız Dagi ile mümkün olmaktadır.

Takımların yalnızca serin havalara özel kalın kumaşlardan ve uzun kollu üst parçalarından oluşanlarını değil, yaz ve bahar aylarının sıcaklığında da çocukların rahatlığını koruyan versiyonlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Kız çocuk ev giyim seçeneklerinde geniş bir yer tutan takımlarda şortlu seçenekleri veya ince kumaş versiyonları inceleyerek yaza özgü desenleri ve canlı renkleri bir arada değerlendirebilirsiniz.

Kız Çocuk Uyku Giyim

Günümüzde modanın ve giyim trendlerinin yalnızca sokaklarda değil, ev aktivitelerinde ve uyku saatlerinde de son derece önemli olması, giyiminde desen ve renk çeşitliliğine en çok önem verenler arasında yer alan kız çocukları için geliştirilen tasarımların da bir hayli çeşitlenmesini sağlamaktadır. Bu çeşitlilik ihtiyacından ve kız çocuklarının kendine özgü zevklerinden ilham alan Dagi ailesi, kız çocuk ev giyim ürünlerinde anne – kız kombinlerinden tek parça geceliklere, kışlık polar pijamalardan deniz yıldızı desenli yazlık ince takımlara kadar her türden ev giyim ürününü aynı anda sunmaktadır.

Siz de aradığınız kaliteyi daha önce hiç görmediğiniz desenler ve tasarım formlarıyla bir arada kendi kız çocuklarınız için adresinize getirmemizi hemen şimdi talep edebilir, kız çocuk ev giyim dünyasının en renkli, konforlu ve dayanıklı yönünü Dagi ile keşfedebilirsiniz.