Metrika

Bayan Şort

Sıcak havaların vazgeçilmez giyim parçaları arasında yer alan şortlar, renkli tasarımları ile hoş kombinler oluşturmaktadır. Sayfamızda, renk ve tasarım açısından geniş bir yelpazede sunulan modelleri yer almaktadır. Hem desenli hem de düz renkli tasarımlara yer verdiğimiz bu Dagi kategorisinden kişisel giyim tarzınıza uygun bir seçeneği kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Siyah, her renkle uyum göstermesi ve zor zamanların kurtarıcısı olmasıyla bilinen bir seçenektir. Kategorimizde, her kadının gardırobunda yer alması önerilen siyah şort modelleri yer almaktadır. Sade tasarımları ile, ne giyeceğinizi bilmediğiniz anlar için mükemmel değerdedir. Şort etek tipindeki tasarımı ile gündelik bir şıklık elde edilmesini sağlamaktadır. Bu tasarımı, sayfamızdaki ürün kategorisinden görebilir, daha birçok model seçeneğine göz atabilirsiniz.

Kadın Şort Modelleri

Şortlar, gündelik kullanımın yanı sıra, spor aktiviteleri için de ideal özellik gösterir. Dagi olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde, özellikle spor sırasında kullanılması için tasarlanmış seçenekler yer almaktadır. Bu giyim parçası, siyah rengi ile, egzersiz sırasında kirlenmelere karşı koyar özelliktedir. En zorlu spor aktivitelerinde bile şıklığınızı korumanıza yardımcı olmaktadır. Kişisel giyim zevkinizi ön plana çıkartmanızı sağlamaktadır. Salon sporları, egzersizleri ve antrenmanları, yoga, koşu, bisiklet, yürüyüş, pilates gibi çok farklı aktivitelerde tercih edilebilir. Hafif kumaş dokusu, bu aktiviteler sırasında hareket özgürlüğünüzü korumanızı sağlar. Konfora ve şıklığa aynı anda erişmenizi garantiler. Cilt üzerinde akar özellikte bir kumaş dokusu bulunmaktadır. Siyah spor şort modellerinin kumaş yüzeyi, parlak özellik gösterir. Kumaş dokusu ter tutmaz ve cildin nefes almasına yardımcı olur. Tüm bu detayları, spor sırasında giyilmek için ideal bir parça olmasını sağlar.

Bayan Şort Fiyatları

Sayfamızda sizlere sunduğumuz tüm şort modelleri, indirimli fiyat aralıkları ile alışverişi eğlenceli hale getirmektedir. Online alışveriş sürecine özel sunulan kampanya fırsatlarından yararlanabilir, istediğiniz tüm tasarım seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Bu alt giyim parçalarının üretiminde tercih edilen materyaller, yüksek kalitededir ve dayanıklı özellik gösterir. Yüksek kalitesi, önerilen bakım talimatlarına uyulduğu sürece, uzun süreli bir giyim elde edilmesini sağlamaktadır. Paça boyu diz üstünde tamamlanan alt giyim parçalarına bu sayfadan ulaşabilir, dayanıklı yapısı sayesinde istediğiniz kadar uzun süre giyebilirsiniz.

Giyim parçalarının kumaş dokusu, dayanıklı olduğu kadar esnek özellik de göstermektedir. Bu esnekliği, vücut hatlarını doğal bir şekilde sarmasına yardımcı olmaktadır. Şeklini korumasını ve giyim süreci boyunca vücut hatlarına iltifat etmesini sağlamaktadır.

Çizgili Kapri Modelleri

Dagi olarak sizlere sunduğumuz şort modellerinin tasarımları, son trendlere ve moda akımlarına göre sürekli olarak yenilenmektedir. Son zamanlarda popüler olarak tercih edilen tasarımlardan birisi, çizgili modellerdir. Sayfamızda siyah- beyaz ve kırmızı- beyaz renk alternatifleri bulunan çizgili modeller bulunur. Koyu renk ve açık rengin bir araya geldiğinde yarattığı uyumu sevenler, siyah- beyaz çizgili modelleri tercih etmektedir. Kırmızı- beyaz çizgili modeller ise, canlı renkleri sevenlerin favorilerindendir. Seçiminizi hangi renkten yana kullanırsanız kullanın, bu giyim parçaları ile rahat bir bel bandı elde edersiniz. Bel çevresindeki kuşak yardımıyla ayarlanan bir sıkılığı bulunur. Bu detayı hem bel çevresinin ayarlanarak rahat etmesini sağlar hem de estetik açıdan hoş bir dokunuş özelliği gösterir.