Metrika

Kadın Plaj Ürünleri

Yaz tatillerinin vazgeçilmez parçası olan deniz kenarına giderken ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalar ve kıyafetler, plaj ürünleri kategorimizde sizlere sunulmaktadır. Dagi olarak sizlere sunduğumuz bu kategori içerisinde hem işlevsel hem de estetik açıdan beklentilerinizi karşılayan harika plaj eşyalarına ve kıyafetlerine ulaşabilirsiniz. Geniş renk skalamız ve desen alternatiflerimiz arasından seçiminizi yaparken kişisel zevklerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Sahil kenarında taşıdığınız eşyalar ile tarzınızı ve favori renklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Plaj Ürün Fiyatları

Yaz öncesi tatil alışverişinizi kolayca tamamlayabilmeniz için uygun fiyat aralıklarıyla sunulan plaj ürünleri, sayfamızda sizlere sunulur. Dagi olarak, online alışverişe özel, dönemsel kampanyalarımızı takip ederek bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. İstediğiniz tüm renk ve desenlerden ürünlere ulaşabilir, sepetinize ekleyebilirsiniz. Plaj ürünleri alışverişinizi, güvenli ödeme adımlarımızı takip ederek tamamlayabilir, sayılı dakikalar içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan plaj havlusu benzeri ürünlerin standart boyutları bulunmaktadır. Bu boyutlar, sahillerde kullanım için ideal özellik gösterecek şekilde ayarlanmaktadır. Bir plaj havlusunun kullanım ihtiyaçları için bekleyebileceğiniz mükemmel boyutlardaki ürünlerdir.

Desenli Plaj Havlusu

Renkli tasarımları ve yumuşacık kumaş dokuları ile sevilerek tercih edilen çok çeşitli plaj havluları sayfamızda yer almaktadır. Plaj ürünleri kategorimizden ulaşabileceğiniz bu plaj havluları arasında, karışık yaprak desenlerine sahip ürünler bulunmaktadır. Bu desene sahip mavi ve yeşil renkleri ağırlıklı tasarım alternatifleri vardır. Karışık yaprak deseni, plaj havlusu üzerinde zarif ve hoş bir görünüm yaratmaktadır. Mavi ve yeşil gibi renk alternatiflerinin bulunması, herkesin sevdiği tonlardaki eşyalara ulaşmasını mümkün kılmaktadır. Yaprakların bir araya gelerek oluşturduğu hoş desenleri, ürün fotoğraflarından görebilirsiniz. Mavi ve yeşil renklerine eşlik eden tonları görebilirsiniz. Dagi plaj havluları arasından seçiminizi yapmadan önce, genel duruşları hakkında bu şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.  

Plaj ürünleri kategorimizde yer alan her ürünümüzde olduğu gibi, plaj havlularında da özenle üretilmiş kumaşlar kullanılmıştır. Dagi olarak sizlerle buluşturduğumuz kumaş dokularının malzemeleri, özenle seçilmektedir. Hem kumaş dokularında hem de üzerindeki desenlere canlı renklerini kazandıran boyar maddelerde, insan sağlığı için zararlı herhangi bir unsur kullanılmamaktadır. Cilt üzerinde kızarıklık, kaşıntı gibi sorunların oluşumunun engellenmesi için yapılan kontroller bulunmaktadır. Cilt dokusu ile uyumlu yumuşaklıkta dokumalar oluşturulmuştur. Tüm bu kontrollerin ve dikkatli üretim sürecinin sonunda sizlerle buluşturulan Dagi kategorisi içerisinde, gönül rahatlığıyla seçebileceğiniz plaj ürünleri sunulmaktadır.

Bayan Plaj Giyim Modelleri

Deniz veya havuz kenarında tercih edilen eşyaların ve plaj giyim parçalarının, bu kullanım alanlarına uygun özellikler sunması gerekmektedir. Hızla kuruyabilen bir kumaş dokusu, bu özelliklerden birisidir. Hem plaj hem de deniz kenarında kullanılan eşyalar sürekli olarak ıslanabilir. Hızlı kuruyabilmeleri, konforlu kullanım süreçlerinin devam etmesini mümkün kılar.

Plaj ürünleri, hızlı kuruyabilmesine rağmen çok ince olmayan kumaş dokularına sahiptir. Rahat bir kullanım süreci için ideal özellikte kalınlık ve dokuda kumaşları bulunur. Önerilen bakım talimatları uygulandığı sürece, kaliteli kumaşları ile plaj ürünleri uzun süreli bir kullanım süreci sunar. Canlı renkleri ve yumuşak kumaşlara sahip bu eşyaları, tüm yaz boyunca kullanabilirsiniz. Kumaş dokularının incelmeden ve yıpranmadan kalması, ürünlerin tüm özelliklerinden faydalanmaya devam edilmesini sağlar.