Metrika

Kadın Kapri

Bahar aylarında giyim için ideal özellik gösteren kapri modelleri, renkli tasarımları ile sayfamızdaki ürün kategorisinde bulunmaktadır. Yumuşacık kumaşları ve rahat kesimleri ile konforlu bir giyim süreci sunmaktadır. Bu alt giyim parçasına, herkesin kendi ölçülerine uygun şekilde sahip olması için farklı bedenler mevcuttur. Sayfamızdaki ürünleri sıralayarak tüm tasarımlara ulaşabilir, aralarından beğendiğiniz modellerin kendi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Alt giyim parçalarının kendi sayfalarında, mevcut beden seçeneklere ulaşabilirsiniz. Bu bedenler arasından size uygun olanı seçerek alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kadın Kapri Modelleri

Dagi olarak sizlerle buluşturduğumuz kapri modellerinin ince bir kumaş dokusuna sahip olması, bahar ayları için ideal özellik göstermesini sağlayan detaylarından sadece birisidir. Bu aylarda görülen hava sıcakları için mükemmel ölçüde bir alt giyim parçasıdır. Sizlere sunduğumuz bu giyim parçaları, tişört ve askılı bluzlar ile kombinlenebilir. Gardıroplarınızın temel unsurlarından birisi olmaya aday, alt giyim parçası modellerine bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sayfamızda sevilerek tercih edilen çok çeşitli kapri modelleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi, üzerinde desenli baskıların yer aldığı saks rengi bir parçadır. Saks, koyu tonların şıklığını elden bırakmadan gardıroplarına renk katmak isteyenler için ideal özellik göstermektedir. Düz saks rengi bir tasarım, asil ve zarif bir görünüm yaratmaktadır. Sayfamızda yer alan giyim parçaları üzerine eklenmiş desenler, bu görünüme daha gündelik bir hava katmıştır. Gün içerisinde yapılan herhangi bir kombinde kullanım için ideal özellik gösteren giyim parçaları oluşmasını sağlamıştır.

Bayan Kapri Fiyatları

Kumaş, boyar madde, kesim ve baskı kalitesi ile popülerlik kazanan Dagi giyim parçaları, internet üzerinden alışveriş sürecine özel kampanya fırsatları ile sunulmaktadır. Bu yüksek kaliteyi ve son moda akımlarına uygun olarak hazırlanmış tasarımları gardıroplarına taşımak isteyenler kategorimize göz atabilir. Ürün fotoğraflarından kapri modellerinin genel duruşları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Giyim parçalarına bakarken uygun fiyat aralıklarımızı ve internet alışverişine özel kampanyalarımızı da görebilirsiniz.

Giyim parçalarımızın aynı tasarımın renk seçenekleri arasında büyük fiyat değişiklikleri yoktur. Beğendiğiniz bir desen ve tasarımın mevcut renk seçeneklerini görebilirsiniz. Farklı renk alternatifleri sayesinde gardıroplarınızı ve kişisel giyim tarzınızı geliştirebilirsiniz.

Geniş Paçalı Kapri Modelleri

Kapri modellerinin paça kesimleri, giyim sürecinin hareket özgürlüğünü belirleyen ana faktör değerindedir. Dagi olarak sizlere sunduğumuz tüm giyim parçaları, yüzde yüz konfor sunar özelliktedir. Bazı kesim şekilleri diğerlerine oranla daha rahat hareket edilmesini mümkün kılmaktadır. Geniş paçalı modeller, bunlar arasında yer almaktadır. Bacakların özgürce hareket etmesini sağlayan bu modeller, cildin nefes almasını da mümkün kılar. Gündelik bir giyim için yüksek düzeyde rahatlığın tercih edilmesi, büyük bir kolaylıktır.

Geniş paçalı modellerde beden seçimi yapmak, zorlu bir görev gibi görünebilir. Bu paça tasarımındaki giyim parçaları, normal şartlar altında tercih etmediğiniz bir görünüm ise seçim süreci daha zor olacaktır. Doğru beden seçimi yapmak, giyim parçalarının üzerinizdeki duruşunu ve kullanım sürecinin ne kadar rahat hissettireceğini etkileyecektir. Dagi olarak bu seçimi kolaylaştırmak adına, ürünlerin kendi sayfalarına beden rehberi yerleştirmekteyiz. Bu rehber yardımıyla, kendi vücut ölçülerinizi kıyaslayabilir, doğru ürüne ulaşabilirsiniz. Bu alt giyim parçalarını bahar ve yaz aylarında getirdiği konforun tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.