Metrika

Ev Giyim Ürünleri

Gündelik yaşamda ihtiyaç duyulana kadar akla gelmeyen birçok ürün bulunmaktadır. Dagi olarak sizler için hazırladığımız ev ürünleri kategorisi içerisinde bu parçalara yer vermekteyiz. En ihtiyaç duyduğunuz anlarda kurtarıcınız değerinde olacak parçalara ve kapsamlı bir ürün yelpazesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tüm ürünleri listeleyerek uygun fiyat aralıklarımızı ve online alışverişe özel sunduğumuz farklı seçeneklerimizi görebilirsiniz.

Ev ürünleri kategorimizin popüler parçalarından birisi, sırt kopçalarıdır. Siyah, beyaz ve ten rengi alternatifleri ile birlikte gelen bu kopçalar, her kadının elinin altında bulunması gereken bir üründür. Beklenmeyen anlarda ihtiyaç duyulan temel kadın giyim unsurlarından birisidir. Dagi olarak sizler için hazırladığımız kopça seçenekleri, üç farklı sıkılık ayarına sahiptir. Sağlam bir tutuş sağlaması için özel olarak eklenmiş tasarım detayları bulunmaktadır. Böylelikle konforlu ve pratik bir kullanım süreci sağlamaktadır. Sırt kopçaları her bir sıkılık ayarında, iki bölmeye sahiptir. Sayfamızdaki ürün kategorisinde bunun yanı sıra, sutyen agrafı da bulunmaktadır. Bu ürünlerin tasarımında üç tane üçlü sıkılık ayarı bulunur. Kullanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak sutyen agrafı ve sırt kopçası arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Bayan Ev Giyim Ürünleri

Ev giyim ürünleri arasında rahatlığı ile ön plana çıkan parçalarımızdan birisi, panduflardır. Yumuşacık kumaş dokuları ile ayaklarınızın rahat etmesine yardımcı olmaktadır. Ev içerisinde kullanım için ideal özellik gösteren panduflar, özellikle havaların serin olduğu günlerde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bileğin biraz üstüne doğru uzanan tasarımları, ayakların ve bilek çevresinin sıcak tutulmasını garantiler niteliktedir. Panduflar, estetik açıdan da kullanıcı memnuniyetini kazanmaktadır. Dagi olarak sizlere sunduğumuz ürünler arasında sevilen bir ev ürünleri tasarımı, kırmızı üzerine beyaz ponponların yer aldığı panduflardır. Beyaz ponpon detayı, tüm tasarıma ekstra bir sevimlilik katmaktadır. Herkesin kendi ayak ölçülerine uygun alternatife ulaşabilmesi için farklı bedenler şeklinde sunulmaktadır. Beğendiğiniz panduf tasarımının kendi sayfasını ziyaret ederek bu bedenleri görebilir, aralarından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kadın Ev Giyim

Göğüs ucu kapatıcı, ev ürünleri kategorimizden ulaşabileceğiniz bir diğer üründür. Bu kapatıcılar, sutyen giyilmeyen kombinlerde rahatlık sağlamaktadır. Silikon yapısı sayesinde göğüs uçlarını gizlemektedir. Yedi santimetre ölçülerindeki kapatıcılar yüzde yüz silikon özelliktedir. Bu standart beden, göğüs uçlarının kapatılması için yeterlidir. Ten rengi görünümü sayesinde, cilt üzerinde adeta kaybolmaktadır. Silikon dokusu, takılma ve çıkartılma işleminin pratik şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Dar, sırtı açık dekolte veya ince tipteki kıyafetlerde, sıklıkla tercih edilmektedir. Gündelik yaşantının yanı sıra, kutlamalar ve özel davetlerde de gereken bir üründür. İçerisinde silikon dışında herhangi bir materyalin kullanılmaması, cilt üzerinde rahatsızlık yaratmasını engellemektedir. Kızarıklık, kaşıntı gibi sorunlar yaratmaz ve konforlu bir kullanım süreci sunmaktadır. Ev ürünleri kategorimizden ulaşabileceğiniz bu ürün, dayanıklı özellik göstermektedir. Önerilen bakım talimatlarına uyulduğu sürece, aşınma gibi bir durum oluşmadan kullanılmaya devam edilebilir.

Ev ürünleri kategorimizde geniş bir renk skalası ile sunulan ürünler ise, atkı ve berelerdir. Havaların soğumaya başlaması ile kullanımı artan bu unsurların oldukça hoş görünümleri bulunmaktadır. Siyah, pudra, mercan, mürdüm, kırmızı ve beyaz, ev ürünleri sayfamızdan bulabileceğiniz renk alternatiflerinden sadece bazılarıdır. Tüm atkı ve berelere ev ürünlerini sıralayarak göz atabilirsiniz.