Metrika

Kadın Aksesuar Ürünleri

Kıyafetleri bir araya getiren ve bir kombin oluşturmak için tamamlayan kadın aksesuar seçenekleri, Dagi kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Sayfamızda yer alan ürünler, her kadının ihtiyaç duyabileceği temel aksesuarlar niteliğindedir. Bu ürünler arasında hem ev içerisinde yapılan rahat kombinlerde hem de dışarıya çıkılarken oluşturulan şık görünümlerde tercih edilen parçalar yer almaktadır. Tüm aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapsamlı bir ürün kategorisine sayfamızdan erişebilirsiniz.

Sayfamızda, en geniş skalada sunulan ürünlerden birisi, çoraplardır. Ev içerisinde de dışarıya çıkılırken de ihtiyaç duyulan bu kadın aksesuarı, renk ve tasarım olarak bir çeşitlilik göstermektedir. Uzun soket çoraplar, soğuk havalarda tercih edilen ve ayakların sıcacık kalmasına yardımcı olan tasarımlara sahiptir. Kısa soket çoraplar, farklı ayakkabılar ile harika şekilde giyilebilmektedir. Ev içerisinde rahat kombinlerde kullanıma uygun renkli ve desenli, sevimli tasarımlar da sayfamızda yer almaktadır. Diz altına kadar yükselen daha farklı tasarım alternatifleri mevcuttur. Çorapların renk, uzunluk ve tasarım açısından sahip oldukları çeşitliliklere, sayfamızdan göz atabilirsiniz. Kadın çorap modellerimize, uygun fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz.

Kadın Aksesuar Modelleri

Atkı ve bereler, kadın aksesuar kategorimizin bir diğer sevilen parçasıdır. Bu aksesuarlar, özellikle kış ve sonbahar aylarında oldukça işlevsel özellik kazanmaktadır. Baş ve boyun çevresinin sıcak kalmasını sağlayan, yumuşacık bir kumaş dokusuna sahip tasarımları bulunmaktadır. El örgüsü olmaları, kumaş dokularının bu kadar sevilmesinin ana sebebi değerindedir. Siyah ve mürdüm gibi koyu tonların yanı sıra, kırmızı, beyaz, pudra ve mercan gibi daha açık renklerde atkı bereler bulunmaktadır. Renk seçenekleri arasından giyim tarzınıza uygun olanı bulabilir, sizi kış boyunca sıcak tutacak atkı- bere takımları alabilirsiniz. 

En Şık Bayan Aksesuarları

Spor çantaları, eşyalarınızı yanınızda taşımanın en kolay yolu olarak sizlere sayfamızda sunulur. Geniş iç kapasiteleri ile kıyafetlerinizi ve çok çeşitli eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bölmeleri bulunmaktadır. Kaliteli fermuarları ile açılıp kapatılan bölmeleri, eşyalarınızın güven içerisinde saklanmasını sağlamaktadır. Kadın aksesuar kategorimiz içerisinde, hâkî, pudra ve lila gibi renk alternatiflerine göz atabilirsiniz. Çantaların fotoğraflarından genel duruşlarına ulaşabilir hem kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem de beğenerek taşımanızı garantileyecek modelleri bulabilirsiniz.  

Uyku kalitesi üzerinde dikkat çekici değişimler yaratan uyku bandı, sayfamızdaki ürün kategorisinin sevilen bir parçasıdır. Göz çevresini kapatan yumuşak dokusu ile ışık girişini engellemektedir. Tamamıyla karanlığın sağlanması, uyku kalitesini yükseltmekte, daha dinlenmiş şekilde uyanmanıza yardımcı olmaktadır. Kırmızı rengindeki bant, alışverişlerin favori parçaları arasında bulunur. Bu uyku bandını alarak yeni güne daha dinç başlayabilirsiniz.

Kadın Aksesuar Çeşitleri

Şeffaf askı, her kadının erişiminde bulunması önerilen ürünlerden birisidir. Askılı veya straplez tasarımdaki giyim parçalarının rahatlıkla tercih edilmesini sağlamaktadır. Kadın aksesuar kategorimiz içerisinde ikili takım halinde gelen şeffaf askılar yer almaktadır. Bu askıları gardıroplarınıza ekleyebilir, kullanım ihtiyacınız oluştuğu anda takabilirsiniz.

Gardıroplarınıza eklemeniz önerilen kadın aksesuar parçalarından bir diğeri, göğüs ucu kapatıcılarıdır. Dekolteli veya ince kumaşlı giyim parçaları tercih edildiğinde kullanılması gerekebilir. Silikon tipindeki koruyucular, pratik şekilde takılıp çıkartılabilir. Ten rengi tasarımları, kıyafet üzerinden hiçbir şekilde belli olmamalarını sağlar. Gündelik hayatta veya özel davet ve kutlamalarda giyilen kombinlerde bu koruyucuları tercih edebilirsiniz.