Metrika

Extra Minimizer Sütyen

Kimi kadınlar göğüslerinin boyutundan çok da memnun olmayabilir. Ya da elbisenizin göğüs bölgesinin gereğinden fazla büyük göründüğünü düşünüyor olabilirsiniz. Destekli ve dolgulu sütyen modelleri göğüsleri büyütmek için oldukça etkilidir fakat sorun küçültmekse, bu ürünler pek de mantıklı bir seçim olmayacaktır. Dolgusuz sütyen kullanımı ise şekilsiz bir göğüs görünümüne sebebiyet verebilir. Tüm bu durumlar düşünülerek yaratılan bir sütyen modeli vardır ki, tüm sıkıntıların çözümüdür. Extra minimizer sütyen modelleri bazı hanımların dertlerine adeta deva olacak niteliktedir. Kimi zaman emziren anneler için, kimi zaman hızla kilo kaybetmiş kadınlar için, kimi zamansa büyük göğüslere sahip hanımlar için rahatlığın yanı sıra oldukça düzgün vücut hatları vaat eder.

Extra Minimizer Sütyen Ne Demek?

Pek çok beden için var olsa da özellikle büyük bedenler için üretilen Dagi extra minimizer sütyen modelleri göğüslerinizi olduğundan daha küçük göstermeyi amaçlıyor. Özenle tasarlanan yapısı içerisinde bulunan esnek bantlar göğüslerinizi doğru bir açıyla konumlandırarak birkaç beden küçültebilmektedir. Bununla birlikte sarkık göğüsleri de toparlayarak daha diri bir görünümü ortaya koyar. Genel olarak kalın askılarla tasarlanan bu sütyen modelleri sırt ve omuzlarınızdan destek alarak göğüslerinizin ağırlığının, ağrılara sebebiyet vermesini engeller. Günlük hayatın içerisinde daha fazla özgüvenle devam etmenizi sağlayacak bu ürün aynı zamanda konforu ve kullanım kolaylığı ile de sizi oldukça memnun edecektir. Çeşitli renk ve desen seçenekleri ise her türlü kesimden bayana hitap eder.

Dagi Extra Minimizer Sütyen Modelleri

Dagi ürünleri size bütün gün hareket alanınızı kısıtlamadan müthiş bir formda sabit duran göğüsler vaat etmektedir. Özenle tasarlanan ve dokunan extra minimizer sütyen modeller istek ve ihtiyaçlar gözlenerek üretilmiştir. Kaliteden asla ödün vermeyerek cazibe ve şıklığa giden yolda sizi yalnız bırakmaz. Kendini şımartmak isteyen hanımlara özel olarak üretilen balensiz yapılarıyla da size tüm gün işkence etmez. Göğüsü çevreleyerek sabitleyen esnek yapısı ise iskelet sisteminize yardımcı olacaktır. Dagi extra minimizer sütyen modelleri ile kendinizi şımartın. Cazibenizin yanı sıra konforun da tadını çıkartın.