Metrika

Elbise

Kadınların şık, zarif ve tek parça giyim ürünleri olan elbiseler, farklı model seçenekleriyle sayfamızda yer almaktadır. Ürün kategorimiz içerisinde her kadının gardırobunda isteyeceği zamansız tasarımlar bulunmaktadır. Sürekli olarak güncellenen Dagi elbise kategorimiz sayesinde son moda akımlarını takip etmek kolay hale gelir. Sayfamızdan hem zamansız tasarımlara hem de son trendlere uygun görünümlere ulaşabilirsiniz.

Yeni sezonda sevilerek tercih edilen renk alternatifleri arasında, mavi tonları yer almaktadır. Koyu renklerin şık duruşunu sevenler için oluşturulmuş saks modellerimiz bulunmaktadır. Mavi tonlarının popülerliği koyu renklerin asil havası ile birleştiren giyim parçaları niteliğindedir. Kadın rahat giyim parçaları içerisinde yer alan saks rengi modellere ve daha birçok renk alternatifine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Elbise Modelleri

Kruvaze yaka, tüm giyim parçalarına ekstra şıklık katan tasarım detayları arasında yer almaktadır. Giyim parçalarının yaka çevresindeki iki kumaşı birbiri üzerinden geçecek şekilde kapattığı dikiş tekniğidir. V yakaya benzer bir görünüm yaratan kruvaze, sayfamızdaki kategoride yer almaktadır. Elbise modellerimize göz atabilir, ürün fotoğraflarından kruvaze detayına sahip seçenekleri belirleyebilirsiniz. Yaka çevresine eklenen bu şıklığın ve zarif görünümün tadını çıkartabilirsiniz.

Baskılar, kıyafet modellerine hareket katarak farklı bir tarz yaratmaktadır. Sade renklerden oluşmuş sevilen baskılardan birisi, yılan desenleridir. Sayfamızdaki ürün kategorisinde bu desenleri taşıyan tasarımlar yer almaktadır. Bej ve açık kahve tonlarının bir araya gelmesiyle, yılan deseni oluşturulur. Önü düğmeli detaya sahip giyim parçası hem estetik açıdan hoş bir görünüm sunmakta hem de işlevsel açıdan pratik özellik göstermektedir. Bel çevresini belirginleştiren ve giyim parçasının hatlarını oluşturan bir kuşağı bulunmaktadır.

Elbise Fiyatları

Dagi olarak sizlerle buluşturduğumuz kadın elbise kategorimizde yer alan tüm parçalar, yüksek kalitedeki kumaşlardan üretilmiştir. Zamansız bir şıklık yansıtan tasarımları istediğiniz kadar uzun süre taşıyabilmeniz için dayanıklı materyaller kullanılmıştır. Kumaşların yüksek kalitesi, bu tek parça giyim ürünlerini tercih ettiğinizde yumuşacık bir his kazanmanızı sağlar. Cildiniz üzerinde bıraktığı his, giyim sürecini daha keyifli kılar.

Yüksek kumaş kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken bu giyim parçalarımız, uygun fiyat aralıkları ile sayfamızda yer almaktadır. Dagi olarak online alışveriş sürecine özel sunduğumuz indirim fırsatları bulunmaktadır. Bu indirimleri takip edebilir, beğendiğiniz modelleri seçebilir, uygun fiyatlardan yararlanarak Dagi alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İnternet üzerinden alışverişe özel güvenli ödeme olanaklarımız, kadın giyim parçalarına ulaşmayı pratik hale getirmektedir. Sayfamızdan seçtiğiniz tüm rahat giyim ürünlerine, evinizin konforundan ayrılmadan sahip olabilirsiniz.

Yazlık Elbise Modelleri

Yaz aylarının sıcak havasına karşı koymanız için özel olarak tasarlanmış elbise modellerimize göz atabilirsiniz. Kumaşların kalınlıkları ve dokusu, bu hava şartlarında cildiniz üzerinde herhangi bir rahatsızlık uyandırmaması için tasarlanmıştır. Cildin nefes almasına yardımcı olan bir dokusu bulunur. Böylelikle cildin aşırı ısınması engellenir ve konforlu giyim süreci garantilenmiş olur.

Yazlık modellerde giyim parçalarının kesimi de bu dönemde kullanımı için özel olarak hazırlanmıştır. Modellerin bel çevresi, doğru bedende seçildiği sürece, vücudu fazla sıkmayacak özelliktedir. Böylelikle sıcak havalarda giyimi kolay hale getirilmiştir. Sayfamızdaki ürün kategorisine göz atarak yaz aylarında giyim için ideal özellik gösteren farklı modellere ve şık tasarımlara ulaşabilirsiniz.