Metrika

Sıcak havaların vazgeçilmezi olan sahiller ve havuzlar, buna uygun giyim parçalarını da beraberinde getiriyor. Dagi olarak sizlerle sunduğumuz ürün portföyümüzde her açıdan çeşitlilik gösteren bikini altı modelleri mevcut. Siyah, haki, lacivert, kırmızı, saks, mor, pembe, oranj, mürdüm, petrol yeşili gibi renklerin bulunduğu oldukça geniş bir yelpazedeki seçenekleri sizlerle buluşturuyoruz. Model ve tasarım açısından da çeşitlilik gösteren ürünlerimiz arasında, kendinizi rahat hissederken tarzınızı ortaya koyabileceğiniz bir parçaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yüksek Bel Bikini Altı

Bikini seçimi, vücut hatlarınızı istediğiniz şekilde ortaya çıkarmanızı, tarzınızı ortaya koyan bir görünüm elde etmenizi sağladığından oldukça önemlidir. Plajlarda ve havuz kenarında ortaya koyduğunuz estetik duruşu tamamen değiştirebilir niteliktedir. Sayfamızda bulunan ürünlere göz atarak duruşunuzu ve görünümünüze istediğiniz şekilde yön verebilirsiniz. Bikinilerin kenarlarının kalınlıkları sadece estetik duruşlarını değil, aynı zamanda giyildiğinde elde edilen hissi ve konforu da etkilemektedir. Yüksel bel bikini seçenekleri arasından içinde kendinizi rahat hissettiğiniz modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Yıllardır şıklığı ve çekici bir görünümü sağlayan bir diğer model ise kenarları bağcıklı olan veya spagettili olan modellerdir. Bikini altı modellerinden birini ya da birkaçını seçerek farklı tarzların ve görünümlerin tadını çıkartabilirsiniz.

Brazilian Bikini Modelleri

Brazilian Bikini modelleri, plajlarda sıcak görünmek isteyen kadınların ilk tercihi. Bu bikiniler Brezilya'nın sıcak havalarına dayanarak yaratılır. Bikini altı genellikle iddialı ve ince modellerden oluşuyor. Cıvıl cıvıl renkleri ile kendilerini daha havalı ve güzel gösterirler. Dikkat çekici şıklığı ile kolayca fark yaratabilen bir bikini modeli. Genel olarak, vücut çizgilerine güvenen kadınlar bu iddialı ve çarpıcı bikini modelini giymeyi tercih eder.